Web sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hatırlatmak isteriz ki; bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sitenin sahibi sıfatıyla site içinde yer alan bütün ürün ve hizmeti, bilgi ve malzemeyi önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

TELİF HAKKI

Bu sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli-görüntülü klipler, animasyon ve video kayıtları, programlar, her türlü teknik unsur, bunlarla sınırla kalmamak ve bunlara bağlı her türlü hak da dahil olmak üzere halen yürürlükte ve gelecekte yürürlüğe girecek tüm Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mevzuatı, Site ve içeriği ile doğrudan veya dolaylı olarak ilgili tüm Uluslararası Mevzuat ile koruma altında bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen unsurların TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı, aynen ya da değiştirilerek kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, başka bilgisayara yüklenilmesi, iletilmesi, değiştirilmesi, ticari amaçla elde bulundurulması, belirtilen eylemlerin teşviki ve bunlarla SINIRLA KALMAMAK VE BUNLARA BAĞLI HER TÜRLÜ HAKSIZ EYLEM YASAKTIR.

MARKA

Burger King, TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., iştirakleri veya grup şirketleri ile www.burgerkingkibris.com sitesinde yer alan tüm logo, grafik, dizayn, mal ve hizmetler Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ve dünyada tescil edilmiş olup yürürlükte ve gelecekte yürürlüğe girecek tüm Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mevzuatı, ilgili tüm Uluslararası Mevzuat ile koruma altında bulunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece 3. şahıslar tarafından kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.